Edukacja od najmłodszych lat jest istotną częścią prawidłowego rozwoju człowieka. Dzieci, jak i młodzież na każdym etapie nauki nabywają przydatnych umiejętności oraz poszerzają swoją wiedzę. Placówki edukacyjne we współpracy z wydawnictwem Nowa Era dokładają wszelkich starań, aby zapewnić odpowiednie materiały wspomagające naukę w szkole, takie jak podręczniki czy pomoce multimedialne.

Wydawnictwo podręczników Nowa Era

Jednym z najpopularniejszych oraz najczęściej wybieranych wydawnictw jest Nowa Era. Dzięki specjalistom współpracującym z wydawnictwem powstało wiele pomocy naukowych oraz podręczników szkolnych dla dzieci i młodzieży. Nowa era (tania książka i szybka wysyłka!) bez wątpienia podąża za duchem rozwoju, w pełni rozumie potrzeby uczniów i ze starannością dostosowuje do nich swoje materiały, takie jak e-podręczniki, pomoce naukowe czy multimedia. Posiada również ogromne wsparcie dla nauczycieli, które obejmuje materiały dydaktyczne, tablice interaktywne czy generator testów i zadań. Warto wspomnieć, że wydawnictwo Nowa Era powstało w 1992 roku i ma na koncie ponad 3 tysiące tytułów.

Nowoczesna edukacja szkolna

Podręczniki Nowej Ery to zbiór niezbędnych wiadomości, zgodnych z najnowszymi wytycznymi MEN. Cenieni autorzy podręczników dbają o to, aby treść była łatwa dla zrozumienia, dzięki czemu uczniowie szybciej przyswajają wiedzę. Podręczniki uzupełnione są ciekawymi ilustracjami, diagramami oraz wykresami, co czyni je bardziej atrakcyjnymi w odbiorze. Przykładem takich podręczników są:

– “Poznać przeszłość 2” autorstwa Adama Kucharskiego oraz Anety Niewęgłowskiej,

– “W centrum uwagi 1” opracowany przez Arkadiusza Janickiego, Arkadiusza Peiserta i Jerzego Komorowskiego,

– “To jest chemia 1” przygotowany przez Joannę Szymańską, Marię Litwin, a także Szarotę Stykę-Wlazło.

Wiedza zebrana w podręcznikach przygotowuje uczniów do sprawdzianów oraz egzaminów końcowych, takich jak egzamin ósmoklasisty, matura lub egzamin zawodowy. Dzięki zdobytym informacjom młodzież może w przyszłości podjąć pracę w branży związanej z ich zainteresowaniami.